top of page

Hipnoterapia 1na1

£199

Cena obejmuje konsultację 30 minut oraz sesję hipnotyczną trwającą 60 minut 

Hipnoterapia 1na1 VIP

366
 

Pakiet obejmuje: konsultację 60 minut, sesję hipnotyczną trwającą 90 minut oraz konsultację po upływie 2 tygodni, na której omawiane są techniki i narzędzia do samodzielnej pracy. 

Hipnoterapia 2na1

£399

Hipnoterapia 2 na 1 - Hipnoterapeuta plus medium (oczy duszy klienta).Podczas sesji łączymy się na planie subtelnym z duszą klienta i wspólnie przeprowadzamy klienta w procesie uzdrawiania. Pakiet obejmuje konsultację 30 minut oraz hipnozę 90 minut. 

Hipnoterapia 2na1 VIP

£555

Hipnoterapia 2 na 1 - Hipnoterapeuta plus medium (oczy duszy klienta).
Podczas sesji łączymy się na planie subtelnym z duszą klienta i wspólnie przeprowadzamy klienta w procesie uzdrawiania. Pakiet obejmuje konsultacje 60 min, hipnoza 90 min oraz po upływie 2 tygodni konsultacja z coachingiem.

Po ustaleniu z klientem hipnoterapię poprowadzą
Marzena Bober -hipnoterapeuta oraz Milena Tarkowska - Medium
 

Sesja medium

£122 - 45 minut

Sesja zaczyna się od wprowadzeniem klienta w stan głębokiego relaksu lub hipnotycznego transu, w którym jest bardziej otwarty na doświadczanie energii zmarłych istot. Podczas sesji klient ma możliwość zadawania pytań oraz energetycznego połączenia się ze zmarłą istotą.

£88 - 30 minut

Podczas sesji odczytu ze zdjęcia, możesz podać do 5 pytań, które medium będzie mógł odczytać, a następnie przekazać Ci informacje i wskazówki dotyczące przeszłych lub aktualnych sytuacji, rozwiązania obecnych problemów, rozwoju osobistego oraz życia pozagrobowego. 

Coaching

£133- 90 minut 

Sesja coachingowa pomoże Ci w osiągnięciu Twoich osobistych celów, poprzez rozwijanie swoich umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji i aktywnego zarządzania swoim życiem. Wzmocnisz swoją samoświadomość, samodzielność i motywację do wprowadzania zmian.

CoachPack4

£488 - 4 sesje coachingowe

Kupując pakiet CoachPack4 otrzymasz aż 4 sesje coachingowe po 90 minut, za jedyne £488 - dzięki czemu możesz zaoszczędzić ponad 20% w stosunku do ceny regularnej! Dzięki sesjom coachingowym możesz osiągnąć swoje cele, poprawić jakość życia, uzyskać większą motywację, wiarę w siebie i kontrolę nad emocjami - wszystko to za niższą cenę!!!

Przeprogramowanie podświadomości 

£111 - 45 minut

Sesja programowania podświadomych kodów pomoże Ci zmienić swoje myślenie, zachowanie i przekonania, co pozwoli Ci osiągnąć osobiste cele.  Wyzwól swoje potencjały, zmień negatywne przekonania na pozytywne i odkryj nowe możliwości !! 
Podczas sesji skupimy się na programowaniu jednego lub więcej podświadomych kodów, aby wzmocnić Twoją samoświadomość, samodzielność i motywację do wprowadzania zmian.

Uzdrawianie kwantowe

£99 - 45 minut

Skupiając się na wibracjach energii, pomogę Ci oczyścić aurę, przywrócić pozytywne energie oraz usunąć podczepione klątwy, uroki, przekleństwa czy złorzeczenia. Sesja Uzdrawiania Kwantowego zapewni Ci wymierne korzyści w dziedzinie fizycznej, emocjonalnej, duchowej i mentalnej.

bottom of page